O nas

O nas

DRUKARNIA KiD z Wrocławia. Druk cyfrowy (niskonakładowy) i offsetowy.

Jesteśmy prężnie i dynamicznie rozwijającą się wrocławską drukarnią offsetową i cyfrową. Nasz zespół ambitnych profesjonalistów ciężko pracuje na miano godnego zaufania partnera. Wiemy, że aby to uzyskać musimy oferować więcej niż sam druk. Dlatego doradzamy, robimy projekty, tworzymy kreacje, drukujemy i realizujemy projekty w szeroko rozbudowanej introligatorni we Wrocławiu.


Oferta poligraficzna naszej drukarni KiD Wrocław oprócz druków offsetowych to także niskonakładowy druk cyfrowy i akcydensowy. Dzięki temu możemy zaoferować szeroką gamę produktów, począwszy od druku wizytówek i ulotek przez druk plakatów czy druk książek. W naszej ofercie mamy również teczki, katalogi szyte, katalogi klejone, planery, kalendarze, papier firmowy, druki samokopiujące, bloczki firmowe i notesy.


Specjalizujemy się też w druku instrukcji obsługi, zawieszek z gumką i przywieszek oraz zrywek. Od lat jesteśmy stabilnym partnerem i zaufanym dostawcą małych i dużych przedsiębiorstw a także klientów korporacyjnych. Na wysoką jakość druku i krótkie terminy realizacji pracuje najlepszy zespół naszych fachowców: graficy, drukarze oraz introligatorzy. Dążenie do zapewnienia Klientowi poczucia bezpieczeństwa potwierdziliśmy wprowadzeniem systemu ISO9001.


Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Odkryjemy przed Tobą świat przyjaznej poligrafi.

Jesteśmy przyjazną drukarnią z Wrocławia.

Historia firmy

Wszystko zaczęło się w 2005 roku w niewielkiej hali przy ulicy Sołtysowickiej we Wrocławiu. Rozpoczynając działalność praktycznie od zera nikt z nas nie przypuszczał, że w tak krótkim czasie osiągniemy tak wiele!

Powoli, krok po kroku, zamówienie za zamówieniem konsekwentnie budowaliśmy naszą pozycję na rynku wrocławskich drukarni. Wkładaliśmy wiele pracy, serca i pasji w dynamiczny rozwój naszej drukarni offsetowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz to nowych klientów inwestowaliśmy w ludzi i poszerzaliśmy nasz park maszynowy. Zainwestowaliśmy w dział introligatorski dzięki czemu mamy możliwość wysokojakościowego wykańczania i uszlachetniania druków na miejscu.

Ostanie kilka lat poświęciliśmy na precyzyjne dopracowanie naszych procesów produkcyjnych co zaowocowało wprowadzeniem systemu jakości ISO 9001. Każde zlecenie było dla nas nowym wyzwaniem i dziś po prawie dekadzie działalności możemy powiedzieć: ”Mamy potrzebne doświadczenie aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony.” Zapraszamy do naszej siedziby aby na własne oczy mogli się Państwo przekonać, że to nie są puste słowa.

 

Ludzie przede wszystkim

To ludzie tworzą firmę, a nie maszyny i mury. Wyszkolony i zadowolony pracownik to skarb dla każdego pracodawcy. Wiemy o tym doskonale. Już od samego początku działalności staraliśmy się stworzyć przyjazne warunki w miejscu pracy. Dlatego nieustannie pielęgnujemy w naszych pracownikach chęć rozwijania własnych umiejętności oraz dążenie do samorealizacji. To proste, jesteśmy zgranym zespołem profesjonalnych entuzjastów i zapaleńców, którzy na bazie swojego hobby stworzyli dobrze funkcjonujące miejsce pracy. To właśnie za sprawą wysokich kwalifikacji i zgrania, 30 osobowy zespół naszej drukarni jest w stanie zaoferować Państwu niezwykle kreatywne projekty, fachowe porady i atrakcyjne promocje first minute i last minute.

A skoro jesteśmy ludźmi-to pracujemy po ludzku i dla ludzi. Dokładamy wszelkich starań aby obsługa klienta była na najwyższym poziomie i oparta na otwartości i przyjacielskich kontaktach. Zawsze staramy się w pełni zrozumieć potrzeby klienta i znajdujemy rozwiązania, które w pełni zaspokajają jego wymagania.

 

Jak pracujemy?

Nie utrzymalibyśmy się tyle lat na rynku nie inwestując w doświadczenie, profesjonalne oprogramowanie i nowoczesny park maszynowy. Ponieważ nieustannie budujemy swoją renomę używamy tylko i wyłącznie maszyn najwyższej światowej klasy.


Dział graficzny


Nasi graficy zaprojektują dla Państwa zarówno prostą ulotkę jak i przygotują kompleksową kreację reklamową. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu podejmiemy się każdego wyzwania. Systemy identyfikacji wizualnej, publikacje drukowane czy reklama zewnętrzna - realizujemy wszystkie najbardziej wyszukane pomysły. Zawsze służymy radą i pomocą przy tworzeniu projektów aby w pełni zaspokoić wymagania klienta oraz osiągnąć założony cel reklamowy

Druk


Od początku działalności naszej Drukarni KiD przywiązywaliśmy szczególną wagę do jakości. Dlatego Państwa zamówienia wykonujemy na najlepszych offsetowych maszynach drukujących, takich jak Roland i Komori, które pozwalają nam zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Możemy Państwu zaproponować zarówno wysokojakościowy druk kolorowy jak i druk akcydensowy. Nasze możliwości produkcyjne wykraczają poza standardową ofertę. Przy jednym przelocie maszyny możemy drukować w specyficznych konfiguracjach: 1+1, 2+1, 2+2, 3+2, 4+1, 5+0, co niewątpliwie ma wpływ na bardziej korzystną cenę druku dla naszego klienta. Jako jedni z nielicznych zabezpieczamy druki zarówno lakierem olejowym jak i lakierem dyspersyjnym, dzięki czemu Państwa materiały przez długi czas wyglądać będą jak nowe.

Introligatornia


Zawsze staramy się oferować naszym klientom kompleksową obsługę dlatego równolegle rozwijamy nasz dział introligatorski. Oferujemy takie obróbki jak: falcowanie, bigowanie, sztancowanie, perforację, dziurkowanie, oprawę miękką szytą i klejoną, foliowanie mat i błysk, lakierowanie UV-w tym punktowe, wiązanie sznurkiem elastycznym oraz szeroki zakres ręcznych prac introligatorskich. Dzięki temu, że wykonujemy to sami mamy wpływ na końcową jakość i jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji projektu. Do wykańczania i oprawy druków wykorzystujemy profesjonalne maszyny introligatorskie Heidelberg, Stahl, Eurofold, Nagel, Polar i Seypa.

Ekologia


Realizacja Państwa zamówień odbywa się w przyjaznym dla środowiska zakładzie produkcyjnym. Udostępniamy naszym kontrahentom ekologiczne opakowania wielorazowego użytku. Za sprawą precyzyjnego planowania produkcji i wykorzystaniu nowoczesnych technologii ograniczyliśmy ilość odpadów do minimum. Dzięki odpowiedniemu składowaniu i recyklingu zużytych materiałów możemy choć trochę przyczynić się do ochrony, tak ważnego dla nas wszystkich środowiska naturalnego dostarczając jednocześnie produkty najwyższej jakości.