Ulotki farmaceutyczne i kosmetyczne - druk

Ulotki farmaceutyczne i kosmetyczne - druk

Drukujemy online mikro instrukcje obsługi, lub też ulotki farmaceutyczne i kosmetyczne. To ulotka wydrukowana najczęściej w jednym, czarnym kolorze, na cienkim papierze która zazwyczaj jest złożona do mikroformatu, tak by zmieściła się do niewielkiego pudełka z lekami, suplementami czy kosmetykami. Posiadamy specjalistyczne falcerki umożliwiające wielokrotne złożenie arkusza papieru w niemal dowolny sposób. 
Wycena online

Ulotki farmaceutyczne - druk wysokiej jakości


Jeśli potrzebne są ulotki do kosmetyków, leków czy suplementów, nasza drukarnia dostarcza wydruki najwyższej jakości, a przy tym może je wysłać prosto do Klienta. Oferujemy druk ulotek tanio, profesjonalnie i co również bardzo ważne - szybko. Jeśli chodzi o ulotki farmaceutyczne, nasza drukarnia ma spore doświadczenie w precyzyjnym wykonywaniu tego rodzaju zamówień. Podobnie sprawa wygląda, kiedy Klientowi potrzebne są ulotki kosmetyczne - Drukarnia KiD przez lata zaznajomiła się z tą formą.


Druk ulotek do leków, kosmetyków i suplementów - zleć online


Jeśli zamówisz ulotki online, wystarczy, że określisz ich liczbę i technikę, w jakiej ma być wykonany druk, a po wykonaniu zlecenia, otrzymasz je na podany adres.

Oferujemy m. in.:

     • druk ulotek kosmetycznych
     • druk ulotek farmaceutycznych
     • druk ulotek do suplementów

Sprawdź również:
drukarnia Wrocław Kid
druk ulotek Wrocław