Trwa wczytywanie produktów

Blog

Witaj na naszym blogu! Specjalnie dla Ciebie, Drogi Kliencie, na bieżąco publikujemy dużą dawkę informacji. Wszystko po to, abyśmy mogli dzielić się z Tobą wiedzą naszych profesjonalistów. Bądź świadomy i wrażliwy na wszystkie newsy związane z branżą poligraficzną!


 

Druk wielkoformatowy - co powinieneś wiedzieć?

Druk wielkoformatowy, jest niczym innym jak cyfrowym drukiem, który wykorzystywany jest w celu otrzymania materiałów o bardzo wysokiej jakości. Tego typu wydruki realizuje się w przypadkach materiałów ...
Przejdź do artykułu
 

Różnica pomiędzy przestrzenią kolorystyczną CMYK a RGB

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaka jest różnica pomiędzy przestrzenią kolorystyczną CMYK a RGB? Czy ta różnica widoczna jest gołym okiem? Masz wątpliwości, która przestrzeń kolorystyczna jest odpowiednia dla Twojego ...
Przejdź do artykułu
 

Druk wizytówek - co powinieneś wiedzieć?

Wizytówki wydają się nam prozaiczną może nawet już nieco staromodną rzeczą, tymczasem już dawno odbiegły od klasycznej postaci kartonika z danymi kontaktowymi i dzisiaj mogą pełnić rolę miniaturowej reklamy firmy.
Przejdź do artykułu

Wizytówki firmowe - na co zwrócić uwagę

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się czy warto inwestować w wizytówki? Ten klasyczny nośnik informacji dalej ma dużo do powiedzenia, więc wskazane jest choćby rozważenie takiej opcji. Dlaczego? Powodów jest kilka, a my staramy się przedstawić te najważniejsze. Profesjonalne wizytówki firmowe to wciąż wiele mówiący symbol.
Przejdź do artykułu