Trwa wczytywanie produktów

Blog

Witaj na naszym blogu! Specjalnie dla Ciebie, Drogi Kliencie, na bieżąco publikujemy dużą dawkę informacji. Wszystko po to, abyśmy mogli dzielić się z Tobą wiedzą naszych profesjonalistów. Bądź świadomy i wrażliwy na wszystkie newsy związane z branżą poligraficzną!


 

Druk wielkoformatowy - co powinieneś wiedzieć?

Druk wielkoformatowy, jest niczym innym jak cyfrowym drukiem, który wykorzystywany jest w celu otrzymania materiałów o bardzo wysokiej jakości. Tego typu wydruki realizuje się w przypadkach materiałów ...
Przejdź do artykułu
 

Różnica pomiędzy przestrzenią kolorystyczną CMYK a RGB

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaka jest różnica pomiędzy przestrzenią kolorystyczną CMYK a RGB? Czy ta różnica widoczna jest gołym okiem? Masz wątpliwości, która przestrzeń kolorystyczna jest odpowiednia dla Twojego ...
Przejdź do artykułu
 

Druk wizytówek - co powinieneś wiedzieć?

Wizytówki wydają się nam prozaiczną może nawet już nieco staromodną rzeczą, tymczasem już dawno odbiegły od klasycznej postaci kartonika z danymi kontaktowymi i dzisiaj mogą pełnić rolę miniaturowej reklamy firmy.

Przejdź do artykułu

 

Papier - co powinieneś wiedzieć ?

Zastanawiasz się jaki papier będzie najlepszy, do wydrukowania twoich prac ? W tym artykule znajdziesz podstawowe informacje na temat budowy papieru. 
Artykuł zamieszczony dzięki uprzejmości firmy Michael Huber Polska
Przejdź do artykułu