Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe

kalendarze-ksiazkowe

Kalendarze książkowe to element, który pomaga w organizacji zarówno życia prywatnego, jak i tego zawodowego. W łatwy sposób możesz zapisać w nim wszystkie swoje cele, a następnie je zrealizować. Dodatkowo taki kalendarz pomoże Ci uporządkować wszystkie sprawy do załatwienia i zadania do wykonania. Razem z nim dokładnie zaplanujesz swój dzień, tydzień czy nawet miesiąc. Kalendarze książkowe to doskonała opcja dla każdego, kto lubi mieć wszystkie istotne rzeczy zapisane, aby o nich nie zapomnieć. 


Profesjonalne wykonanie kalendarzy sprawia, że użytkownik będzie mógł cieszyć się każdego dnia z tego solidnego, eleganckiego i niezwykle praktycznego gadżetu. 
 


Sprawdź również:
 druk kalendarzy


Kalendarze książkowe- wygoda i funkcjonalność
 

Kalendarze książkowe to produkty, które łączą w sobie kilka zastosowań. Kalendarz może posłużyć jako niezbędny notatnik, książka adresowa czy telefoniczna. Dzięki temu, że znajdziesz w nim obszerne informacje, nie przegapisz imienin bliskich Ci osób. Tego typu kalendarz to wspaniały gadżet, dzięki któremu planowanie czasu, nie będzie już takie trudne, a Ty wszystko będziesz mieć pod kontrolą.  


Kalendarz książkowy to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby z okazji imienin czy urodzin, a także jako upominek pod choinkę. Jeśli masz swoją firmę, to perfekcyjnie sprawdzi się dla Twoich pracowników czy klientów. Taki upominek to jednocześnie reklama Twojej firmy, która będzie towarzyszyć użytkownikom i przypominać im o Twojej marce przez cały rok. 
 


Różnorodność 
kalendarzy książkowych pozwala na wybranie odpowiedniego terminarza do wykonywanej pracy, czy też wymogu ilości oferowanego miejsca. Idealny kalendarz to taki, który pasuje do naszej osobowości czy jest w naszym ulubionym kolorze, a także jest estetyczny i ciekawy. To sprawi, że z chęcią każda osoba będzie z niego korzystała. 


Rodzaje kalendarzy książkowych. Na jakie z nich warto się zdecydować? 

Kalendarze książkowe mogą mieć elegancką i kreatywną formę. Wszystko zależy od potrzeb i gustu klienta. Niektórzy stawiają wręcz na luksusowy wydruk kalendarzy, które doskonale sprawdzają się -w urzędach, biurach korporacyjnych, bankach czy kancelariach prawnych. Inni wybierają spośród wzorów i typów z nutką szaleństwa – świetne rozwiązanie dla agencji marketingowych, artystów czy wedding plannerów. 

Jeśli chodzi o przykłady kalendarzy książkowych, mogą one różnić się od siebie układem, formatem, a także okładką. Oczywiście klienci mogą oczekiwać indywidualnej personalizacji wedle własnych, nawet najbardziej nietuzinkowych pomysłów. 

 

„Skonfiguruj” swój kalendarz książkowych 

Zamawiając kalendarz książkowy, zawsze należy wskazać kilka jego parametrów technicznych, które nas interesują. Mowa o:

 

  • Układzie – kalendarz książkowy najczęściej ma układ dzienny, układ tygodniowy lub też układ tygodniowo-notesowy. Niektórzy klienci wymyślają własne układy, dostosowując kalendarz do potrzeb firm. 

  • Formacie – kalendarze książkowe mogą mieć różne formaty od A4 (210 x 297 mm) począwszy, na mniejszym B5 (176 x 247 mm) kończąc. Popularnymi formatami książkowych kalendarzy, są również A5 (148 x 210 mm) oraz B6 (115 x 166 mm). 

  • Rodzaju okładki – kalendarze książkowe mogą być szyte lub klejone, a ich okładki mogą być miękkie, twarde, a nawet skórzane! W ostatnim przypadku warto stawiać na projekt z wytłoczonym logo. Okładka może również posiadać na swojej powierzchni nadruk UV. W ofercie Drukarni KiD znaleźć można wiele wersji kolorystycznych skórzanych obwolut. Te papierowe – podobnie, jak w przypadku druku książek – mogą mieć szatę graficzną wedle pomysłu klienta. 

 

Kalendarze książkowe z wklejkami reklamowymi? Czas na promocję firmy! 

Wydruk kalendarzy książkowych warto połączyć z funkcją reklamową, umieszczając w nich ulotki reklamujące usługi czy produkty firmy. Takie dodatki warto uwzględnić w przypadku druku seryjnego. Ulotki w kalendarzach książkowych najlepiej sprawdzają się wtedy, kiedy chcemy przygotować gadżet reklamowy na targi wystawiennicze czy do dystrybucji wśród klientów i kontrahentów. Zgłoś się do działu graficznego Drukarni KiD, by poznać szczegóły oferty! 

 

Drukarnia KiD Wrocław: miejsce, gdzie powstają najlepsze kalendarze książkowe!


Jeśli chcesz stworzyć spersonalizowany kalendarz książkowy na 2024 rok czy kolejne lata, zapraszamy do współpracy z działem graficznym. Nasi specjaliści proponują klientom piękne szaty graficzne wedle wytycznych oraz z gwarancją uwzględnienia w nich ważnych dla zleceniodawcy logotypów, sloganów czy opisów. Zachęcamy do tworzenia nietuzinkowych kalendarzy książkowych, które doskonale sprawdzają się jako gadżety reklamowe wręczane kontrahentom, klientom i własnym pracownikom. Możemy również zaproponować gotowe szablony wraz z błyskawiczną produkcją w atrakcyjnej cenie i późniejszą dostawą pod wskazany adres! Obsługujemy klientów w naszej wrocławskiej siedzibie, a także we współpracy online.


Drukarnia KID Wrocław