Trwa wczytywanie produktów

Opakowanie piramidka na słodycze

Produkujemy popularne produktowe opakowania piramidki kartonowe. Oferujemy pudełka z dnem automatycznym nadające się do kosmetyków, suplementów, ziół, herbat ziołowych lub jako opakowania na słodycze. Pudełka mogą być wykorzystane do akcji promocyjnych, bądź z myślą o prezentach okazjonalnych. W sklepie dostępne są podstawowe wzory często zamawiane przez naszych klietów. Niemniej jednak na specjalne zamówienie istnieje też możliwość wykonania opakowania wg własnego wzoru. Wykorzystujemy takze druk cyfrowy w celu  personalizacji opakowania. 
Wycena online

Estetyczne opakowanie na słodycze wysokiej jakości


Każde opakowanie cukiernicze, które wychodzi spod naszych rąk, jest wykonane z dbałością o szczegóły, którą gwarantuje wysokiej jakości druk cyfrowy. Piramidka to opakowanie z dnem określonego typu, więc żeby przygotować taki pojemnik wykorzystujemy karton z dnem automatycznym. To użyteczne rozwiązanie cieszy się dużą popularnością, więc nie dziwi fakt, że jest często wybierane przez producentów słodyczy.


Opakowanie cukiernicze - druk personalizowany


Dbamy o to, by każde dostarczane przez nas opakowanie było zgodne z projektem Klienta, dlatego realizację zamówienia poprzedzamy ostateczną konsultacją ws. jego parametrów. Traktujemy każde zlecenie indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać w pełni funkcjonalne efekty wysokiej jakości.

Sprawdź również:
Drukarnia Kid Wrocław

Pobierz makiety produktu

Wycena online

Format
Papier
Druk
Ilość stron
Uszlachetnienie

Twoja wycena:

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!