Trwa wczytywanie produktów

Katalog szyto-klejony

Od wielu lat drukujemy katalogi i książki w oprawie miękkiej szyto-klejonej. Poprzez szycie bloku nićmi zwiększamy ich trwałość. W takim wykonaniu przetrwają intensywne i wielokrotne użytkowanie. Okładki uszlachetniamy przez foliowanie folią błysk, folią mat, folią soft touch oraz  lakierowanie wybiórcze UV.

Wycena online

Druk katalogów szyto-klejonych wysokiej jakości


Chcesz zaprezentować swoją ofertę w profesjonalny i estetyczny sposób? Odpowiedzią z pewnością są katalogi szyto-klejone. Przy papierze odpowiedniej jakości efekt naprawdę robi ekskluzywne wrażenie, co sprawia, że taka forma jest idealnym rozwiązaniem dla rozmaitych Klientów od firm deweloperskich przez fundacje, stowarzyszenia, czy też firmy produkcyjne. Jeśli chodzi o oferowane przez nas katalogi szyte, druk w technice cyfrowej jest najwyższej jakości - możliwe jest także drukowanie offsetowe. Katalogi szyte są czymś więcej niż standardowe broszury i mogą pełnić rolę wartościowego dodatku prezentującego np. dokładną specyfikację danego produktu. Przez przeszycie bloku katalogu nićmi zwiększamy trwałość produktu, co jest lepsze niż zwykły druk katalogów klejonych.

Profesjonalny druk książek szytych i klejonych


Jeśli zaś chodzi o książki szyto-klejone, druk pozostaje oczywiście najwyższej jakości, jednak ich format może być znacząco większy. Jest to również o wiele bardziej eleganckie rozwiązanie niż druk książek bindowanych. Nasze książki szyto-klejone można spokojnie stawiać obok tych, które znajdują się w księgarniach.

Pobierz makiety produktu

katalog a4_środki.pdf
katalog a4__okładka.pdf

Wycena online

Format
Ilość stron
Papier okładki
Druk okładki
Uszlachetnienie okładki
Papier środka
Druk środka

Twoja wycena:

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!