Trwa wczytywanie produktów

Katalogi szyto-klejone, książki szyto-klejone.

Od wielu lat drukujemy katalogi i książki w oprawie miękkiej szyto-klejonej. Poprzez szycie bloku nićmi zwiększamy ich trwałość. W takim wykonaniu przetrwają intensywne i wielokrotne użytkowanie. Okładki uszlachetniamy przez foliowanie folią błysk, folią mat, folią soft touch oraz  lakierowanie wybiórcze UV.

Wycena online

Druk katalogów szyto-klejonych wysokiej jakości


Chcesz zaprezentować swoją ofertę w profesjonalny i estetyczny sposób? Odpowiedzią z pewnością są katalogi szyto-klejone. Przy papierze odpowiedniej jakości efekt naprawdę robi ekskluzywne wrażenie, co sprawia, że taka forma jest idealnym rozwiązaniem dla rozmaitych Klientów od firm deweloperskich przez fundacje, stowarzyszenia, czy też firmy produkcyjne. Jeśli chodzi o oferowane przez nas katalogi szyte, druk w technice cyfrowej jest najwyższej jakości - możliwe jest także drukowanie offsetowe. Katalogi szyte są czymś więcej niż standardowe broszury i mogą pełnić rolę wartościowego dodatku prezentującego np. dokładną specyfikację danego produktu. Przez przeszycie bloku katalogu nićmi zwiększamy trwałość produktu, co jest lepsze niż zwykły druk katalogów klejonych.

Profesjonalny druk książek szytych i klejonych


Jeśli zaś chodzi o książki szyto-klejone, druk pozostaje oczywiście najwyższej jakości, jednak ich format może być znacząco większy. Jest to również o wiele bardziej eleganckie rozwiązanie niż druk książek bindowanych. Nasze książki szyto-klejone można spokojnie stawiać obok tych, które znajdują się w księgarniach.

Drukowanie katalogów w różnych wymiarach


Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb, więc wydrukujemy zar
ówno standardowy katalog A4, jak również pozostałe rozmiary od A6 do B5. Każde zlecenie jest postrzegane przez nas indywidualnie i wyceniamy je ze względu na specyfikację. Możemy oczywiście doradzić w kwestii wyboru papieru czy samego rozmiaru katalogu, choć należy pamiętać, że rozmiar powinien być określony przed rozpoczęciem projektowania zawartości. Z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zdarzają się jednorazowe zlecenia, kiedy drukujemy choćby katalog dla studia tatuażu, który ma pokazać dostępne wzory. Zdarza się, że współpraca jest długoterminowa i wykonujemy np. katalogi ofertowe jakiejś firmy na każdy miesiąc czy traktujące o poszczególnych częściach asortymentu sklepu naszego Klienta. W takich katalogach zdarza się nam wykonywać odpowiednie otwory, dzięki czemu później kolejne edycje mogą współtworzyć spójny zestaw w segregatorze. Katalog jest bowiem dosyć wszechstronną formą przekazywania informacji, więc może być ofertowy, ale również przedstawiać historię firmy czy danej usługi albo coś zupełnie innego. Katalogi zwyczajowo mają od 64 stron wzwyż, choć oczywiście mogą być cieńsze, ale np. z okładką o grubszej gramaturze. Oferujemy naprawdę wiele możliwości w tym zakresie.

Druk katalogów techniką cyfrową


Jeśli nakład nie przekracza 200/300 sztuk, to katalogi drukujemy techniką cyfrową, kt
óra zapewnia wysoką, powtarzalną jakość wydruków. Powyżej tej liczby zdecydowanie bardziej korzystny jest druk offsetowy. Jednak drukowanie katalogów to nie wszystko, bowiem dzięki rozwiniętej pracowni introligatorskiej jesteśmy w stanie wykonać naprawdę rozmaite czynności związane ze zdobieniem okładek, lakierowaniem, foliowaniem zabezpieczaniem papieru i nadawaniu stronie wizualnej indywidualnego charakteru. Katalogi szyjemy drukiem, bowiem klejenie techniką PUR czy innymi spotykanymi na rynku, to jednak wciąż klejenie. Nawet najlepiej sklejony katalog, kiedyś może się rozejść. Przeszycie bloku z okładką drukiem nadaje katalogom trwałości. Jako profesjonalna drukarnia katalogów i nie tylko, gwarantujemy naszym Klientom partnerską współpracę, terminowość i wysoką jakość usług.

Drukarnia katalogów - Wrocław i nie tylko


Zam
ówienie można zlecić całkowicie zdalnie, ewentualne szczegóły omówić mailowo bądź telefonicznie, a następnie po prostu czekać na dostawę. Wydruki wysyłamy kurierem na terenie całego kraju, jak również na adresy europejskie. Jeśli chodzi o to, jaka cena dotyczy naszego zlecenia, jak również o to, jaki koszt będzie miało całe zamówienie, np. po opłacie za kuriera, to wszystko można obliczyć w naszym intuicyjnym kalkulatorze.

Uwaga! Jeśli jakaś pozycja nie widnieje w kalkulatorze, nie oznacza to, że nie jest dostępna. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Pobierz makiety produktu

katalog a4_środki.pdf
katalog a4__okładka.pdf

Wycena online

Format
Ilość stron
Papier okładki
Druk okładki
Uszlachetnienie okładki
Papier środka
Druk środka

Twoja wycena:

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!