Trwa wczytywanie produktów

Kalendarze trójdzielne

To najpopularniejszy obecnie rodzaj kalendarzy na rynku. Bardzo czytelne, praktyczne w użytkowaniu (widoczne są trzy wybrane przez użytkownika miesiące), chętnie przyjmowane i eksponowane przez odbiorców. Stanowią także dobre medium reklamowe. W naszym - solidnym wykonaniu główka kalendarza ma wymiary 310x235 mm i  jest wykonana na kartonie jednostronnym 200 g., wykończona folią błysk. Plecki to karton 275 g. Kalendaria drukowane są na papierze offsetowym 90g.,  trójjęzyczne, z wyróżnieniem dni wolnych i świąt.

 

Wycena online

Wydruk kalendarzy trójdzielnych wysokiej jakości


Jeśli Twojej firmie potrzebny jest funkcjonalny i estetyczny, reklamowy kalendarz trójdzielny, to nasza drukarnia jest w stanie całkowicie sprostać tej potrzebie! W razie potrzeby jesteśmy również gotowi zaoferować projekt kalendarzy trójdzielnych, który uwzględni przesłane przez Ciebie materiały. Oferujemy rozmaite rodzaje wykonania - w naszej ofercie znajdują się choćby:

  • kalendarze trójdzielne z wypukłą główką
  • kalendarze trójdzielne z główką kaszerowaną
  • kalendarze trójdzielne z płaską główką


Kalendarze trójdzielne 2020, 2021


Kalendarze są bardzo dobrą formą reklamy, ponieważ są po prostu użyteczne. W wielu zakładach produkcyjnych czy różnego rodzaju punktach usługowych można spotkać kalendarze trójdzielne, które niekoniecznie posiadają logo akurat tej firmy.

Pobierz makiety produktu

plecki kalendarza trójdzielnego 310x640 mm netto.pdf
głowka kalendarza trójdzielnego 310x235 mm netto.pdf

Wycena online

Format główki
Papier główki
Duk główki
Format plecków
Papier plecków
Duk plecków
Uszlachetnienie

Twoja wycena:

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!