Trwa wczytywanie produktów

Instrukcje obsługi i montażu

Drukujemy instrukcje obsługi i montażu mebli w naszej drukarni internetowej. Instukcja obsługi jest nieodzwonym i wymaganym prawem dodatkiem do większości maszyn i urządzeń. Nie zawsze da się wszystkie wymagane informacje zawrzec w ulotce. Wtedy trzeba sięgnąc po booklet, czyli małą książeczkę w oprawie zeszytowej. Zszywki mogą być płaskie, albo oczkowe, pozwalając np na zawieszenie książeczki na gumce, bądź wpięcie w segregator. Nasza firma specjalizuje się w niestandardowyh produktach, do takiej broszury możemy dodać stroną z PCV, kalki, foliowaną okładkę, czy wywiercić otwór, tak by mogła w dowolny sposób być przyłączona do produktu.
Wycena online

Profesjonalny wydruk instrukcji meblowych


W przypadku każdej realizacji, którą znajdziesz w naszej ofercie, zapewniamy wysokiej jakości druk, więc także instrukcja obsługi do mebli spod naszej ręki będzie czytelna. Nie musimy przecież podkreślać, jak ważne jest to w przypadku broszur tego typu. Dlatego, jeśli potrzebne są instrukcje kolorowe czy też instrukcje czarno-białe, Drukarnia KiD gwarantuje wykonanie zadania zgodnie z planem!

Instrukcje montażu mebli - drukarnia online


Zastanawiasz się, czy realizujemy zamówienia na odległość? Nie ma znaczenia, gdzie znajduje się Twój zakład stolarski, bo jeśli chodzi o instrukcje montażu mebli, możesz zlecić nam druk online! Wystarczy, że prześlesz potrzebne informacje, a my dostarczymy Ci instrukcje montażu mebli wysokiej jakości.

Pobierz makiety produktu

Wycena online

Format
Papier
Druk
Ilość stron

Twoja wycena:

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!