Meblowe instrukcje obsługi

Wykonywane na papierze niepowlekanym w zadruku czarnym. Zwykle jest to większy arkusz papieru składany do postaci małej ksiażeczki. Niezbędne dla kupującego, wymagane przez przepisy. Dodatkowo możemy je spersonalizować, oznaczyć serię, nanieść zmienne kody produktów itp.
Zapytaj o wycenę

Meblowe instrukcje montażu

Producenci mebli zobowiązani są do dostarczenia swoim klientom czytelnych instrukcji, które – krok po kroku – prowadzą użytkownika przez proces montażu oraz przekazują kluczowe informacje dotyczące obsługi i ewentualnej konserwacji produktów. Aby skutecznie pełniły one swoją funkcję, muszą być przejrzyste. Liczy się zatem ich staranny projekt oraz wykonanie spełniające najwyższe wymagania. W naszej drukarni oferujemy druk instrukcji do mebli, który każdorazowo realizujemy zgodnie z indywidualnymi wytycznymi zamawiającego. Sprawdź, dlaczego warto powierzyć to zadanie właśnie nam!


Instrukcje montażu – kolorowe i czarno-białe wydruki

Wysoka jakość wydruku, czytelność oraz dbałość o szczegóły – to właśnie wyróżnia nasze usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wytyczne klienta oraz jego wymagania. Jeśli chcesz mieć pewność, że druk instrukcji do mebli zostanie wykonany starannie i terminowo – powierz go właśnie nam! Przeważnie realizujemy wydruki na niepowlekanym arkuszu papieru, który w ostatnim etapie jest składany do kompaktowego formatu. Dzięki temu z łatwością mieści się w opakowaniu z elementami składowymi i ułatwia montaż, przedstawiając grafikę wraz z opisem kolejnych czynności krok po kroku. 

Pamiętaj, że zapewnienie instrukcji to Twój obowiązek – wynika nie tylko z oczekiwań odbiorców Twoich produktów, lecz także jest regulowany prawnie. 

W naszej drukarni wykonujemy zarówno czarno-białe, jak i kolorowe instrukcje. Wszystko zależy od preferencji klienta oraz specyfiki mebli, których dotyczy ulotka. W niektórych przypadkach niezbędne jest zastosowanie barwnych wskazówek, które sprawdzają się zwłaszcza przy skomplikowanych komponentach.


Co powinna zawierać instrukcja? Z chęcią pomożemy Ci stworzyć idealny projekt!

Wykonując druk instrukcji montażu, doskonale wiemy, jakie elementy powinny się w nim znaleźć:

  • liczba i rodzaj części składowych zestawu – aby klient mógł zweryfikować, czy otrzymał kompletny produkt i posiada wszystkie komponenty potrzebne do złożenia całości,
  • informacje o tym, jakie czynności należy kolejno wykonać, aby zmontować dany mebel,
  • wskazówki dotyczące prawidłowej obsługi, ewentualnej konserwacji oraz utylizacji produktu, gdy przestanie nadawać się do użytku. 

Nasze doświadczenie pozwala nam na umieszczenie wszystkich tych danych w instrukcji tak, aby całość prezentowała się czytelnie i była łatwa w odbiorze. Wybieramy wysokiej jakości papier, który cechuje się dużą odpornością – nie ulega przetarciom, dzięki czemu broszura wykonana na nim posłuży niejeden raz. Pamiętaj, że ulotka dołączona do produktu stanowi pewien rodzaj wizytówki Twojej marki. Jej staranne wykonanie oraz dbałość o szczegóły wywołują w klientach pozytywne wrażenie i wzbudzają zaufanie.


Druk instrukcji montażu – dlaczego warto zlecić go nam?

Ponieważ mamy spore doświadczenie i doskonale wiemy, jak realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy i gwarantujemy terminowe wykonanie wydruków – bez zbędnych opóźnień. Zlecając nam druk instrukcji do mebli, wiesz, ile zapłacisz – czytelna wycena niweluje ewentualne ukryte koszty. Pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami przez cały okres realizacji zamówienia, uwzględniamy Twoje wytyczne i oczekiwania, służymy też doradztwem merytorycznym i zapewniamy kompleksową obsługę, której zwieńczeniem są wysokiej jakości instrukcje montażu. Możesz zlecić je online, a my wyślemy Ci gotowe produkty pod wskazany adres.Profesjonalny wydruk instrukcji meblowych


W przypadku każdej realizacji, którą znajdziesz w naszej ofercie, zapewniamy wysokiej jakości druk, więc także instrukcja obsługi do mebli spod naszej ręki będzie czytelna. Nie musimy przecież podkreślać, jak ważne jest to w przypadku broszur tego typu. Dlatego, jeśli potrzebne są instrukcje kolorowe czy też instrukcje czarno-białe, Drukarnia KiD gwarantuje wykonanie zadania zgodnie z planem!


Instrukcje montażu mebli - drukarnia online


Zastanawiasz się, czy realizujemy zamówienia na odległość? Nie ma znaczenia, gdzie znajduje się Twój zakład stolarski, bo jeśli chodzi o instrukcje montażu mebli, możesz zlecić nam druk online! Wystarczy, że prześlesz potrzebne informacje, a my dostarczymy Ci instrukcje montażu mebli wysokiej jakości.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej usługi druk instrukcji montażu mebli