Trwa wczytywanie produktów

Korespondencja masowa - obsługa i zarządzanie wysyłką

 

Wydrukujemy korespondencję masową i wyślemy dla Ciebie:

  • publikacje materiały reklamowe,
  • kupony,
  • zaproszenia,
  • korespondencję,
  • faktury i inne dokumenty,
  • ankiety do badania rynku,
  • zestawienia finansowe: faktury, wykaz przeprowadzonych transakcji, monity, specyfikacje zadłużeń, wezwania do zapłaty

 

Korespondencja seryjna -
pełne bezpieczeństwo

Personalizacja korespondencji seryjnej może następować już na etapie wydruku cyfrowego lub w kolejnym etapie produkcji korespondencji. Nasza drukarnia internetowa działa zgodnie z RODO, wszystkie dane są bezpieczne. Możemy wydrukować, spakować, wysłać i zraportować.

Wycena online

Obsługa korespondencji masowej -
wydruk i kopertowanie‎ listów personalizowanych


Masz dość pakowania w koperty? To jest opcja dla Ciebie. Zlecenie naszej drukarni internetowej procesu biznesowego  zarządzania i obsługi korespondencji masowej opartego na komunikacji bezpośredniej, czyli całego procesu druku, personalizacji, pakowania i wysyłki listów. Innymi słowy outsourcing korespondencji masowej. Główna przewaga jaką daje to oszczędność czasu i pieniędzy. Nasza drukarnia, zapewne posiada wydajniejszą maszynę drukującą, więc zrealizuje szybciej. W porównaniu do ręcznego pakowania w koperty, pakowanie maszynowe daje spektakularne oszczędności. Jesteśmy profesjonalną drukarnią, możemy zaoferować wzbogacenie produktu przez połączenie różnych technik i obróbek poligraficznych. Przykładem może być personalizowana ulotka, wydrukowana z uszlachetnieniem techniką offsetową, pakowana w kopertę wraz z katalogiem. kartą produktową, podarunkową bądź reklamową. W zależności od zlecenia jesteśmy w stanie maszynowo zakopertować od kilku do kilkunastu tysięcy listów w ciągu godziny.

Profesjonalna realizacja masowego wydruku


Masz do przekazania nową ofertę, katalog, informację ws. już zawartej umowy, a może propozycję rozwiązania alternatywnego? Spokojnie, powiadomimy Twoich Klientów.
Realizacja masowego wydruku w całości leży po naszej stronie, Twoim zadaniem jest jedynie dostarczenie nam projektu i specyfikacji dotyczącej zamówienia. Druk korespondencji masowej to złożone zadanie, bo każdy wydruk powinien cechować się wysoką i powtarzalną jakością, którą my - dzięki nowoczesnemu zapleczu maszynowemu - możemy zapewnić. To znaczące ułatwienie, które może być realizowane jako usługa długofalowa. Co to oznacza w praktyce? Każdorazową obsługę tego typu zleceń, która dzięki ustaleniom wypracowanym przy pierwszej okazji będzie jeszcze bardziej efektywna. Realizacja masowego wydruku jest usługą, którą z czysto praktycznego punktu widzenia warto oddelegować do jednego podmiotu.


Sprawdź również: Drukarnia Wrocław KID

Wycena online

Co chcesz wysłać?
List
Ulotka
Koperta

Twoja wycena:

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!