Trwa wczytywanie produktów

Teczka ofertowaTeczka ofertowa zwana takze reklamową to tak na prawdę duża wizytówka firmy. Proponujemy Państwu ich wykonanie na dwóch właściwych mediach: kartonie jednostronnym i na grubej kredzie.  Dostępne najbardziej popularne rodzaje wykrojnika: z mniejszym jednomilimetrowym grzbietem oraz z szerszym grzbietem czteromilimetrowym. Do wyboru wszystkie spotykane formy uszlachetnienia: foliowanie mat, błysk, soft touch, także lakierowanie UV wybiórczo.
Wycena online

Druk teczek wysokiej jakości


Teczki ofertowe czy też teczki reklamowe - te nazwy mówią same za siebie, a właściwie mówią za Twoją firmę. Ich format sprawia, że możesz umieścić tam naprawdę sporo informacji albo oszczędny slogan, który w pełni wystarczy, by posiadacz wiedział, skąd pochodzi teczka. Nie jest bowiem jednoznaczne, że zetknął się z firmą wcześniej. Teczki same w sobie są użyteczne, więc zdarza się, że bywają przechodnie. Jeśli chodzi o dostarczane przez nas teczki ofertowe i reklamowe, druk cyfrowy wysokiej jakości sprawia, że długo zachowują swoją użyteczność.

Teczki ofertowe - druk online


Wyślij nam projekt, a my dostarczymy Ci wysokiej jakości teczki ofertowe na podany adres, bo świadczymy usługi również jako swoista drukarnia online. Co powiesz na taką ofertę?


Pobierz makiety produktu

teczka 1 big.pdf

Wycena online

Format
Papier
Druk
Ilość stron
Uszlachetnienie

Twoja wycena:

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!