Trwa wczytywanie produktów

Gazetka reklamowa i promocyjna


Wydajesz gazetkę promocyjną, ale zabrakło Ci stron? Oprawa zeszytowa jest za droga? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Gazetka marketowa klejona w procesie falcowania. Dzięki takiemu rozwązaniu otrzymujemy trwale złączoną 8 lub nawet 12 stronicową gazetkę reklamową. To rozwiązanie często spotykane w marketach wielkopowierzchniowych znane z drukarń rolowych, jest także dostepne w druku offsetowym. Wszystko dzięki specjalistycznej maszynie falcującej, która w procesie druku dokłada klej, trwale łącząc arkusze ze sobą.  Technologia łącząca jakość druku offsetowaego z ceną druku rolowego.
Wycena online

Różne rodzaje gazetek reklamowych


Oferujemy wysokiej jakości szyte gazetki reklamowe, które świetnie nadają się do prezentowania okresowych promocji, jak również stałego asortymentu sklepu. Zastosowanie gazetek reklamowych jest powszechnie znane, więc nie będziemy się na ten temat rozpisywać, ale możemy zwrócić uwagę na wykonanie ich w bardzo dobrej jakości, tak by wszelkie informacje były dobrze czytelne. Drukowanie gazetek w proponowanych przez nas technikach zapewnia wysoką jakość każdej gazetki.

Gazetki reklamowe składane - drukarnia


Sam wydruk gazetki reklamowej to oczywiście nie wszystko, bo całość wymaga odpowiedniego złożenia. Niby formalność, ale tym oczywiście również się zajmujemy.


Pobierz makiety produktu

ulotka a5.pdf

Wycena online

Format
Papier
Druk
Ilość stron

Twoja wycena:

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!