Trwa wczytywanie produktów

Książki

Kiedy widzimy książkę na sklepowej półce, pewnie myślimy o niej w dosyć ekskluzywnym kontekście. W końcu to poważne wydawnictwo uznanego autora bądź autorów, sygnowane przez poważną oficynę. Jednak nikt nie powiedział, że nie można wydrukować książki w mniejszym nakładzie. W końcu to nie musi być beletrystyka mająca trafić do dziesiątek tysięcy czytelników. Książka jest formatem, na który składa się wydruk i sposób złożenia. Jej zawartość zależy od nas. Jeśli ma to być przewodnik po firmie na potrzeby wewnętrzne, to nic nie stoi na przeszkodzie. A może publikacja naukowa w ograniczonym nakładzie? Nie oznacza to przecież, że takie książki mają być mniej jakościowe, niż te, które widzimy na sklepowych półkach. Dbamy o to, żeby druk książek był wykonany z dbałością o szczegóły i zgodnie ze sztuką poligraficzną oraz dostarczał naszym Klientom jakościowe i satysfakcjonujące wizualnie produkty. Jeśli chodzi o profesjonalizm, jakim cechuje się nasza drukarnia, Wrocław może być dumny.
Zapytaj o wycenę

Druk książek z dbałością o szczegóły


Nie staramy się konkurować z wielkimi drukarniami, kt
óre realizują druk książek w wielotysięcznych nakładach. Jednak zdecydowanie jesteśmy dobrym rozwiązaniem dla osób, które decydują się na self-publishing, dla małych wydawnictw czy publikacji wewnętrznych - np. na potrzeby firmy czy wydziału uniwersyteckiego. Każda treść jest mile widziana - w końcu papier przyjmie wszystko - i choć nie oceniamy książek po okładce, to przykładamy dużych starań, by te wychodzące spod naszej ręki spokojnie można było postawić na półce obok swojej kolekcji.

  • Nasze szyte nićmi książki są bardziej wytrzymałe, niż te bindowane,

  • Drukujemy w technice cyfrowej, gdyż dostarcza jakościowy wydruk i jest opłacalna. Przy większych nakładach przerzucamy się na offset, który staje się wówczas bardziej wydajnym rozwiązaniem.


Choć Drukarnia KiD to nie jest przede wszystkim drukarnia książek, to oferujemy bardzo wysoką jakość naszych produktów i poza dobrą gramaturą papieru, jakościowym nadrukiem i profesjonalnym składem, świadczymy również bardziej skomplikowane usługi introligatorskie, dzięki którym możemy choćby charakterystycznie ozdobić okładkę, czy uszlachetnić ją za pomocą:

  • foliowania folią błysk,

  • foliowania folią mat,

  • foliowania folią soft touch

  • lakierowaniem wybiórczym UV.


Drukowanie książek dla małych wydawnictw i self-publisherów


Druk książki 
w mniejszym nakładzie ma swoje plusy, bowiem do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie zadbać o wysoką jakość efektu naszych prac. Odbiorcy drukowanych u nas książek z pewnością docenią ich wygląd, wytrzymałość i wygodę użytkowania.

Ile kosztuje druk książek w Drukarni KiD?


Z racji tego, że 
drukowanie książek realizujemy dla okolicznościowych bądź okresowych publikacji, które nie mają nakładów porównywalnych z dużymi wydawnictwami, koszt takiego zlecenia zawsze jest indywidualny. Zależy nam na tym, żeby Klienci byli jak najbardziej zadowoleni, a publikacja wyglądała dokładnie w taki sposób, w jaki sobie zamierzyli. Dlatego doradzamy w kwestii wyboru papieru, techniki druku czy kwestii wykończenia całości.

Zachęcamy do kontaktu i omówienia szczegółów zamówienia drogą mailową bądź telefoniczną. Wydruki wysyłamy do Polski i na adresy europejskie. Realizujemy również korespondencję masową, a nawet pojedyncze wydruki możemy wysłać za pomocą kuriera DPD bądź poczty.

Druk książek albo...


Książkowy format wiąże się z określonymi rozwiązaniami technologicznymi i kosztowymi, a może się okazać, że przy objętości powyżej stu stron lepszym rozwiązaniem będzie katalog z utwardzoną okładką, zaś poniżej – katalog z oprawą zeszytową. Dlatego zachęcamy r
ównież do zapoznania się ze stronami dotyczącymi druku katalogów - w wielu przypadkach ta forma może okazać się bardziej odpowiednia - zwłaszcza ze względu na objętość.

  1. Katalogi klejone

  2. Katalogi szyte

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!
Specjalista ds. sprzedaży

Agnieszka Rybak

agnieszka.rybak@drukarniakid.pl +48 604 863 300
Specjalista ds. sprzedaży

Katarzyna Pokora

katarzyna.pokora@drukarniakid.pl +48 660 563 282