Trwa wczytywanie produktów

Katalogi szyte

Jeśli chcesz zaprezentować potencjalnym klientom swoją ofertę w profesjonalny i robiący wizualne wrażenie sposób, to potrzebujesz katalogu wysokiej jakości. Katalogi szyte są tego typu rozwiązaniem, które przy użyciu wysokiej jakości papieru daje niesamowicie satysfakcjonujący efekt. To idealny wybór dla Klientów z kancelarii prawnych, salonych kosmetycznych, firm deweloperskich czy firm produkcyjnych różnego rodzaju. Jeśli chodzi o katalogi szyte, druk, jaki przeważnie wykonujemy, jest realizowany w technice cyfrowej, jednak możliwy jest również druk offsetowy. Katalogi szyte prezentują się o wiele lepiej, niż standardowe broszury, więc mogą zawierać nie tylko opis działań firmy, ale również być dołączane do produktów, jako swoiste kompendia wiedzy na ich temat. Przez przeszycie bloku katalogu nićmi zwiększamy trwałość produktu, co jest lepsze niż zwykły druk katalogów klejonych PUR.

Wycena online

Druk katalogów szytych w różnych wymiarach


Drukujemy
katalogi szyte zarówno w standarowym rozmiarze A4, jak również w pozostałych rozmiarach od A6 do B5 (oraz między typoszeregami A i B). Każdy Klient jest inny, więc do każdego zlecenia podchodzimy indywidulnie, wyceniamy je ze względu na założenia i specyfikację, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie doradzić, co jeszcze można zrobić. I nie chodzi tutaj tylko o doradzenie w kwestii papieru, ale o to, jakie dodatkowe zdobienia można wykonać, żeby osiągnąć jeszcze lepszy efekt - dzięki rozbudowanej pracowni introligatorskiej jesteśmy w stanie zdobić okładki, lakierować je, foliować i zabezpieczać papier, co ma na celu nadaniu całości wyjątkowego charakteru. Możemy wykonać okładki ze skrzydełkami czy umieścić wewnątrz strony z kalki czy folii. Do tego dochodzi tłoczenie czy złocenie. Możemy również wykonać w katalogach otwory odpowiednie do umieszczania w segregatorze. Katalogi można bowiem grupować i tworzyć kolekcje kilku dotyczących różnych działów oferty. W kontekście samych katalogów oferujemy dużo możliwości - choć zwyczajowo mają ponad 64 strony, to katalogi szyte w naszej ofercie mogą być np. cieńsze, a przy tym mieć grubszą okładkę.

Katalogi szyte, drukowane techniką cyfrową


Przy nakładach, które nie przekraczają 200/300 sztuk,
katalogi szyte najbardziej optymalnie jest drukować techniką cyfrową. Jakość wydruków jest wysoka i powtarzalna, więc ta metoda jest całkowocie wystarczająca. Jednak w przypadku wyższych nakładów, zdecydowanie bardziej korzystny jest druk techniką offsetową. Przygotowujemy bardzo wytrzymałe katalogi szyte drutem, bowiem każde klejenie, nawet najlepsze, to wciąż klejenie. Przeszycie bloku sprawia, że katalog jest bardzo wytrzymały. Jako profesjonalna drukarnia katalogów i nie tylko, gwarantujemy naszym Klientom partnerską współpracę, terminowość i wysoką jakość usług.

Druk katalogów szytych dla Klientów z Polski i nie tylko


Jeśli chodzi o usługi, jakie świadczy nasza drukarnia, Wrocław już się na nich poznał, ale nie działamy wyłącznie lokalnie i wysyłamy nasze wydruki nie tylko na terenie miasta, województwa i całej Polski, ale i na adresy europejskie. Cały proces zamówienia można przejść zdalnie, ewentualnie omówić szczegóły mailowo bądź telefonicznie, a potem już tylko czekać na dzwonek do drzwi. Jeśli chodzi o to, jaka cena będzie dotyczyć zlecenia, jaki koszt będzie miało całe zamówienie
włącznie z opłatą za kuriera, to wszystko można obliczyć w naszym intuicyjnym kalkulatorze. Realizujemy również korespondencję masową, a nawet pojedyncze wydruki możemy wysłać za pomocą kuriera DPD bądź poczty.


Jeśli chodzi o druk katalogów, drukujemy także katalogi klejone, a także realizujemy druk książek.

Uwaga! Jeśli jakaś pozycja nie widnieje w kalkulatorze, nie oznacza to, że nie jest dostępna. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!

Pobierz makiety produktu

Wycena online

Format
Ilość stron
Papier okładki
Druk okładki
Uszlachetnienie okładki
Papier środka
Druk środka

Twoja wycena:

Jesteś zainteresowany tym produktem?

Zapytaj o wycenę

Nasz zespół handlowy jest do Twojej dyspozycji. Pomożemy i doradzimy w razie potrzeby!