Trwa wczytywanie produktów

Łańcuch dostaw

Just in time w poligrafii. Drukarnia KiD jako zaufany dostawca dostarcza w systemie wywołań magazynowych


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dostawa jest integralną częścią zamówienia. Stanowi także jeden z kluczowych parametrów jakościowych. W tradycyjnym aspekcie technicznym polega na należytym zabezpieczeniu towaru w transporcie. Druki standardowo pakujemy w opakowania kartonowe. Już na tym etapie dbamy o jakość. Zawsze ciasno i równo umieszczamy towar w opakowaniu, by uniknąć przemieszczania i zagniatania wydruków. Każde pojedyncze opakowanie oznaczane jest etykietą . Kartony spiętrzamy na palecie w taki sposób by uchronić je przed zgniataniem, a druki przed uszkodzeniem. Palety owijamy folią strech dla dodatkowej ochrony przed zawilgoceniem i warunkami atmosferycznymi. Na koniec palety bednarkujemy przez ciasne świecie palety pasami z tworzywa.

Są to warunki konieczne ale nie wystarczające dla celów jakościowych. Nasza drukarnia zawsze dopasowuje się do oczekiwań klienta. Dostarczamy druki w dowolne miejsce w Polsce i europie. Pracujemy w systemie Just in Time a dla stałych kontrahentów wprowadziliśmy opakowania zwrotne.

Możemy np.: na podstawie prognoz miesięcznych sporządzić roczny plan dostaw. W każdym tygodniu dostarczymy na wywołanie konfecjonowaną z zamówionego asortymentu ilość wydrukowanych instrukcji obsługi. Zapewnia to dostawę bezpośrednio do fabryki na linię produkcyjną dokładnie takiej ilości instrukcji obsługi jaka odpowiada zapotrzebowaniu na dany cykl produkcyjny.
Nad wszystkim czuwają nasi specjaliści ds jakości, nadzorowani przez system ISO 9001.