Trwa wczytywanie produktów

Drukarnia online Wrocław - Drukarnia KiD

Drukarnia KiD - sprawdzona i tania drukarnia internetowa

Drukarnia KiD dla mieszkańców miasta Wrocław ma specjalną ofertę na wydruki wysokiej jakości. W zakres naszych usługi wchodzi druk m. in.: katalogów, ulotek, plakatów, broszur, instrukcji, opakowań czy kalendarzy. Wszystkie wymienione rodzaje wydruków można zamówić przez Internet w bardzo łatwy sposób. Niezależnie czy chodzi o wielkoformatowe plakaty czy ulotki - online możesz dostarczyć projekt i ustalić jego realizację!

Dla Klientów z okolic miasta Wrocław, Drukarnia KiD ma w zanadrzu o wiele więcej niż sam druk wysokiej jakości. Poza takimi usługami jak druk cyfrowy, offsetowy czy akcydensowy, Drukarnia KiD świadczy również usługi introligatorskie.

KiD to więcej niż tylko drukarnia online!

Dla firm z okolic miasta Wrocław Drukarnia KiD ma szeroki zakres usług introligatorskich. W ofercie Drukarni KiD znajdziemy:

  • wykańczanie materiałów, które schodzą z maszyn drukarskich, np. bigowanie, falcowanie, wiercenie otworów, cięcie, lakierowanie;

  • wykonywanie indywidualnych opraw, zarówno miękkich, jak i twardych, szytych oraz klejonych na gorąco, z papieru kredowego lub też kartonu graficznego;

  • oklejanie, uszlachetnianie papieru;

  • tłoczenie, w tym tłok wypukły oraz z folią;

  • zdobienie opraw poprzez wykonywanie perforacji i wspomnianych już tłoczeń;

  • laminowanie.

Dostarcz do nas swój pomysł albo zdaj się na nasze doświadczenie! Masz wątpliwości co do projektu? Może nie jest wystarczająco przejrzysty albo nie jesteś pewien palety kolorów? Może układ graficzny mógłby być bardziej uporządkowany? Pomożemy także w tym zakresie!

Drukowanie online z techniką dobraną ze względu na nakłady - druk cyfrowy, druk offsetowy

Drukarnia KiD dostosuje się do Twoich potrzeb! Jeśli nie planujesz wielkiego nakładu, to dobrym rozwiązaniem będzie druk cyfrowy, w którym realizujemy nawet pojedyncze zlecenia. Druk offsetowy jest przeznaczony dla większych projektów i to dosłownie - możemy bowiem zdecydować się na druk wielkoformatowy, np. plakatów czy billboardów.

Druk online - prześlij projekt i zamów wydruki online!

Obecnie najbardziej liczą się wysoka jakość, szybki czas wykonania usługi i rozsądna cena. Wiemy o tym, dlatego dostarczamy najwyższą jakość w szybkim czasie za rozsądną stawkę! Dzięki temu cieszymy się współpracą i zaufaniem wielu firm i osób prywatnych. Sprawdź naszą ofertę już teraz i zamów wydruki online!